8.07. – Niedziela 14 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

9.07. – Poniedziałek 


10.07. – Wtorek 

 • 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

11.07. – Środa – Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy


12.07. -Czwartek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

 • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

13.07. -Piątek – Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

 • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

14.07. – Sobota

 • 16.30 – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele
 • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

15.07. – Niedziela 15 Zwykła

 • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Ogłoszenia ogólne

 •  Z przykrością informujemy Parafian, że w poniedziałek 2 lipca w godzinach rannych na terenie placu farskiego został podpalony samochód, który służył do transportu artykułów spożywczych, które otrzymywała nasza parafialna Ochronka. Pojazd ten jest niezbędny do dalszego funkcjonowania naszej Ochronki. W związku z tym w niedzielę 15 lipca po wszystkich Mszach świętych przed kościołem organizujemy zbiórkę na zakup pojazdu na potrzeby naszej Ochronki. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
 • Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna w poniedziałki i w czwartki od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu w godzinach od 16.00 do 17.00. Sprawy dotyczące pogrzebu można załatwić w każdej porze.
 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: W ciągu 100 lat z Bliskiego Wschodu wyemigrowało 6 mln chrześcijan. Papież Franciszek zaprosił do wspólnej modlitwy w Bari patriarchów i zwierzchników wszystkich Kościołów tego regionu. ; 1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie 300+. Jak je składać i kto może korzystać z programu Dobry Start?.; Co drugi 15 latek w Europie przyznaje się, że pił alkohol w czasie ostatnich 30 dni. Czy istnieje rozwiązanie tego zatrważającego problemu? oraz wiele innych ciekawych artykułów.