V Niedziela Zwykła – 9.02

• Kolekta na potrzeby archidiecezji – na utrzymanie i remont i działalność domów rekolekcyjnych. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!
  • Nieszpory o godz. 15.30

PONIEDZIAŁEK  – Wspomnienie. Św. Scholastyki – 10.02

WTOREK –  Wspomnienie NMP  z Lourdes – Światowy Dzień Chorego – 11.02

• godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. z nabożeństwem Lourdzkim w intencji wszystkich chorych z naszej parafii. Po Nabożeństwie pragniemy zorganizować spotkanie z chorymi  przy kawie w salce, dlatego w prosimy uczestników i ich opiekunów zapisać dziś po Mszach św. w zakrystii w celach organizacyjnych.
  • Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

CZWARTEK – dzień Fatimski – 13.02

• godz. 7.15 Zapraszamy na Różaniec Fatimski.
  • Legion Maryi zaprasza po Mszy św. na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła .
  • Msza św. szkolna o godz. 17.00

PIĄTEK – Święto Św. Cyryla Mnicha i Metodego, Bpa, patronów Europy  – 14.02

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele.

SOBOTA  – 15.02

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

VI Niedziela Zwykła – 16.02

• Nieszpory o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym wato przeczytać: skąd wzięła się praktyka Mszy św. gregoriańskich i dlaczego powinno ich być trzydzieści; o towarzyszeniu w cierpieniu osobom  nieuleczalnie chorym; opowieść o mieście Wuhan, w którym pojawił się korona wirus oraz wiele innych artykułów.

Jest także nowy numer Wiadomości Parafialnych.