Niedziela 14 Zwykła                                                                                                                                            9.07.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

Poniedziałek                                                                                                                                                        10.07.

Wtorek – Święto św. Benedykta                                                                                                                    11.07.

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Środa – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego                                                                                    12.07.

Czwartek – Wspomnienie św. pustelników A. Świerada i Benedykta                                            13.07.

• po Mszy Św. porannej Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów

Piątek                                                                                                                                                                     14.07.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

Sobota – Wspomnienie św. Bonawentury                                                                                                15.07.

• 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 15 Zwykła                                                                                                                                           16.07.

• kolekta na potrzeby naszej parafii
  • do ostatniej niedzieli sierpnia nie będzie sprawowana Msza Św. o godz. 12.15