XIX  Niedziela Zwykła  – 9.08

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Poniedziałek       Święto Św. Wawrzyńca, diak., i męcz.  -10.08

Wtorek     Wspomnienie św, Klary, dz. – 11.08

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Czwartek  dzień Fatimski  -13.08

• Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej nabożeństwie.
  • Zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 17.30 do kościoła.

Piątek  Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb., i męcz,   -14.08

• Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

Sobota   UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP  –  15.08

• Zgodnie z tradycją podczas każdej Mszy św., pobłogosławimy zioła i kwiaty. Msze św.: 8.00., 9.30., 11.00., 16.00.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

XXX  Niedziela Zwykła  –  16.08

• Kolekta niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać:  Z przemocą trzeba walczyć, jednak Polska rozważa wypowiedzenie tak zwanej konwencji przemocowej. Czy powinniśmy ją wypowiadać? Jeśli tak, to dlaczego? oraz o rychwałdzkim sanktuarium Matki szukających pocieszenia i pokoju ducha oraz wiele innych ciekawych artykułów.