9.09. – Niedziela  23 Zwykła

• Serdecznie witamy w naszej parafii o. Jarosława Wachowskiego ze zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Katowicach. Będzie głosił homilię, a także po Mszach Św. przed kościołem będzie rozprowadzał kalendarze misyjne na rok 2019. Bóg zapłać za każdą ofiarę
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

10.09. – Poniedziałek

• W tym dniu swoje urodziny obchodzi ks. Piotr Szweda, zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Świętą w jego intencji o godz. 8.oo

11.09. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

12.09. – Środa – Uroczystość NMP Piekarskiej – głównej patronki archidiecezji

• W tym dniu w katowickiej katedrze o godz. 12.oo święcenia biskupie przyjmie ks. Biskup Nominat Grzegorz Olszowski. Polecamy go modlitwom parafian.

13.09. – Czwartek – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma bpa i dK Dzień Fatimski

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna
  • 17.3o – Nabożeństwo fatimskie wraz z procesją wokół kościoła po wieczornej Mszy Św. Szkolnej. Serdecznie zapraszamy

14.09. – Piątek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • Młodzież Oazowa naszej parafii zaprasza na spotkania do salki oazowej. Spotkanie rozpoczyna się Mszą Św. o godz. 18.oo

15.09. – Sobota Wspomnienie NMP Bolesnej

• Zbiórka Ministrantów naszej parafii o godz. 9.00 w salce ministranckiej. Zapraszamy do grona ministrantów nowych kandydatów.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

16.09. – Niedziela  24 Zwykła

• Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ . Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Spotkanie z Rodzicami Dzieci I Komunijnych w poniedziałek 17 września o godz. 18.3o po Mszy Świętej wieczornej w kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
  • Kandydatów do bierzmowania prosimy zgłaszać do końca września w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania
  • Wyjazd na Apel Jasnogórski w dniu 18.09.2016r. (wtorek). Zbiórka o godz. 11.45., a wyjazd o godz. 12.00. Planowany powrót po Apelu Jasnogórskim.
  • „Święto Bierzmowanych” – pielgrzymka osób bierzmowanych w roku szkolnym 2017/2018 do katedry odbędzie się w sobotę 22 września br. Wszystkich chętnych, pragnących wziąć udział w tej uroczystości, prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Rekolekcje dla młodzieży po bierzmowaniu odbędą się w domu rekolekcyjnym u Państwa Setnickich w Brennej Leśnicy w dniach 26 – 28 października br. Zapisy do 15 października br. Koszt rekolekcji 120 zł (transport we własnym zakresie). Chętnych prosimy o zgłoszenie się w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: Dzisiaj w Gościu Jubileusz – 95 rocznica istnienia; pierwsza odsłona nowego działu „Cztery strony kobiety” – specjalnie dla czytelniczek „Gościa” o zdrowiu, domu, wychowaniu dzieci, a także sprawdzone porady i przepisy kulinarne oraz wiele innych artykułów.
  • Jest także do nabycia najnowszy numer Wiadomości Parafialnych