9.12. – II Niedziela Adwentu

• Kolekta – Zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo adwentowe

10.12. – Poniedziałek

• 6.30 – Roraty

11.12. – Wtorek

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

12.12. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła

13.12. – Czwartek – Dzień Fatimski Wspomnienie św. Łucji, dz. i męcz

• 7.15 – Różaniec Fatimski
  • Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
  • 17.oo – Roraty

14.12. – Piątek – Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezb., i dK

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia
  • Oaza naszej parafii zaprasza na swoje spotkania młodych ludzi, którzy pragną bliżej poznać Boga. Spotkania odbywają się w cale oazowej. A spotkania rozpoczynają się od Mszy św. o godz. 18.00.

15.12. – Sobota

• 16.30 – nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

16.12. – III Niedziela Adwentu – Gaudete Niedziela Radości

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę
  • 16.oo – Nabożeństwo adwentowe

• W zeszłym tygodniu rozpoczęły  się Roraty pod hasłem:” Z Duchem Twoim” „ zapraszamy na godz. 6.30 wszystkie dzieci z lampionami. Roraty w godzinach – poniedziałek – piątek o 6.30, natomiast w czwartki o 17.00. Serdecznie zapraszamy.
    • Trwają odwiedziny duszpasterskie „KOLĘDA” w naszej parafii. Szczegółowy plan kolędy jest zamieszczony w grudniowych Wiadomościach Parafialnych, gablocie oraz na stronie internetowej parafii.
    • W przedsionku kościoła można nabyć: świece CARITAS (duże w cenie 12 zł., a małe świece w cenie 5 zł.), lampiony Roratnie w cenie 17 zł., Kalendarze Parafialne na Rok 2019 w cenie 7 zł. oraz opłatki (ofiara dowolna), a młodzież naszej parafii rozprowadza sianko na stół wigilijny.
    • Już teraz informujemy, że młodzi naszej archidiecezji będą mogli przeżywać Światowe Dni Młodzieży z ojcem świętym Franciszkiem w ramach „Panamy na Śląsku”. Zaplanowano ją z 26/27 stycznia 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu Zdroju. W czasie spotkania młodzież będzie uczestniczyła w Eucharystii, uwielbieniu i koncertach zespołów: niemaGotu, ON1, ks. Jakub Bartczak. Więcej informacji w kolejnych ogłoszeniach. Zapisy w kancelarii parafialnej w godz. urzędowania
    • Przed nami kolejna edycja koncertu „Betlejem w Spodku”, wydarzenie to odbędzie się 3 stycznia 2019r. o godz. 19.00. Bilety są w trzech wariantach cenowych: 50 zł, 60 zł, 80 zł. Chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
    • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: Czym jest Niepokalane poczęcie i w jaki sposób formował się ten dogmat? ; „Małe cuda są po coś” – niezwykła historia niewidomej kobiety, która zaadaptowała niewidomą i niesłyszącą dziewczynkę z Indii; o marnowaniu jedzenia, które stało się wielkim problemem również w Polsce oraz wiele innych ciekawych artykułów.;