Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za każdą ofiarę Bóg zapłać

25  Niedziela Zwykła                                                           18.09.

• Nieszpory Niedzielne o godz. 16.oo.

Poniedziałek                                                                                                19.09.

Wtorek – Wspomnienie świętych męczenników Kim Taegon,  Chong Hasang       20.09.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Środa – Święto św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty              21.09

Czwartek – Wspomnienie NMP Bolesnej                          22.09.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek – Wspomnienie św. Pietrelciny – kapłana       23.09.

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo w kościele.

Sobota                                                                                                   24.09.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.

26 Niedziela Zwykła                                                           25.09.

• Kolekta na potrzeby naszej parafii
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00

• Są wolne intencje Mszy św. zachęcamy do zamawiania intencji w kancelarii parafialnej
  • Pierwsze spotkanie rodziców i dzieci chcących w maju przyszłego roku przystąpić do Wczesnej Komunii Świętej odbędzie się w środę 28.09. o godz. 17.3o w salce. Zapraszamy rodziców i dzieci sześcioletnie.
  • Narzeczonych zapraszamy do udziału  naukach przedślubnych. Zgłoszenia i zapisy w kancelarii. Nauki odbędą się 23 piątek o godz. 19.oo, 24 sobota o 19.oo i 25 niedziela o 14.oo.
  • Legion Maryi organizuje pielgrzymkę do Turzy Śląskiej i do Sanktuarium Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie w dniu 1 października (sobota). Wyjazd o godz. 7.30, koszt 25 zł
  • Młodzież, która będzie się przygotowywała do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania prosimy by zgłosiła się  w Kancelarii parafialnej
  • Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Ziemi Świętej. Plan pielgrzymki wywieszony jest w gablotce i również zapoznać się można z nim klikając TUTAJ. Zapisy w kancelarii parafialnej