III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15.03

  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy  Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Po każdej Mszy Św. będą śpiewane Suplikacje 
  • W dniu dzisiejszym nie ma Gorzkich Żali, a także koncert pasyjny chóru Magnificat został odwołany.                               

CZWARTEK – Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP  – 19.03

III PIĄTEK miesiąca – 20.03

SOBOTA –  21.03

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania o godz. 17.00.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – LAETARE ( Niedziela Radości) – 22.03

  • Kolekta na potrzeby archidiecezji – wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego. Składamy  Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.                                                                                 

                                                           Ogłoszenia ogólne

  • W dniach: 13-29 marca 2020r. zostają zawieszone  wszystkie nabożeństwa ( gorzkie żale, droga krzyżowa itp.) odprawiane w kościołach, oprócz codziennej Mszy św.
  • W związku z zagrożeniem koronawirusem w Polsce, decyzją Władz Kościelnych, Msza Św. z udzielaniem sakramentu bierzmowania w dniu 17 marca 2020 r. zostaje odwołana. Odwołane są również wszystkie próby dla kandydatów. O nowej dacie będziemy informować na bieżąco.
  • W związku z zagrożeniem koronawirusem zostaje odwołany wyjazd na Apel Jasnogórski w terminie 31.03.2020r. – nowy termin zostanie podany później. Osoby, które chciałyby odebrać pieniądze – zapraszamy do Kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Planowana pielgrzymka do Sandomierza i okolic w terminie 20-22.04.2020r. nie odbędzie się. Planowany jest nowy termin pielgrzymki.  Osoby, które nie są zainteresowane nowym terminem, mogą odebrać zaliczkę w kancelarii parafialnej po 29 marca.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego warto przeczytać:  czy można przyjmować Komunię św. na rękę?; kolejna odsłona cyklu wielkopostnego z prymasem Wyszyńskim; co decyduje o tym, czy Polacy mają dzieci oraz wiele ciekawych artykułów. Jest także wielkopostny numer Wiadomości Parafialnych.