„Bliskie już jest królestwo niebieskie” – mówi Jezus wysyłając uczniów na pierwszą misję ewangelizacyjną. Także i my, włączeni w Mistyczne Ciało Chrystusa, jesteśmy wezwani, by głosić obecność Pana pośród nas. U progu tej Eucharystii wzbudźmy szczere pragnienie przylgnięcia do Niego, abyśmy mogli budować Kościół wolny od podziałów i niezgody, w którym fundamentem jedności jest On sam, żywy i zmartwychwstały Pan.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06

   ▪ Kolekta przeznaczona jest na funkcjonowanie naszego kościoła. O godz. 15.30 nieszpory niedzielne.

   ▪ W środę o 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

   ▪ W czwartek po porannej mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja. Po porannej mszy św. Legion Maryi zaprasza do modlitwy za kapłanów.

   ▪ W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.

   ▪ W sobotę o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06

   ▪ Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie jako Świętopietrze na Stolicę Apostolską.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

    ▪ Osoby zapisane na pielgrzymkę „Szlakiem krajów nadbałtyckich” zapraszamy na spotkanie we wtorek 20. czerwca o godz. 18.45 w salkach.

    ▪ Zapraszamy dzieci i młodzież w czwartek na godz. 17.00 na mszę św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.

    ▪ Dyrekcja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 zaprasza na Szkolny Festyn, który odbędzie się 20 czerwca (wtorek) od 16:00 do 19:00. W programie przewidziane liczne atrakcje np. koncert Grzegorza Poloczka, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Szczegóły na plakacie w gablotce.

„Serce Twe Jezu miłością goreje, Serce Twe w ogniu miłości topnieje”.