Niedziela  UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 24.11

• Odpust w katowickiej katedrze. Kolekta na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie archiwum i muzeum archidiecezjalnego. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory Niedzielne  o godz. 16.00.

Wtorek – 26.11

• Nowenna do MB Nieustającej pomocy o godz.17.30

Czwartek – 28.11

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów
  • Msza św. szkolna o godz. 17.00,

Piątek – 29.11

• O godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego.
  • Oaza naszej parafii zaprasza na swoje spotkania młodych ludzi, którzy pragną bliżej poznać Boga.

Sobota – Święto św. Andrzeja Apostoła – 30.11

• Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych o godz. 16.30 w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

I Niedziela ADWENTU – 1.12

• Kolekta na potrzeby parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Msza św. chrzcielna o godz. 15.00.
  • Nabożeństwo adwentowe  o godz. 16.00.

• Od piątku rozpoczynają się odwiedziny duszpasterskie „KOLĘDA”  w naszej parafii. Szczegółowy plan kolędy będzie zamieszczony w gablocie na stronie internetowej parafii oraz w listopadowych „Wiadomościach Parafialnych”.
  • W niedzielę 8 grudnia odbędzie się Kiermasz Świąteczny przygotowany przez uczniów i nauczycieli Podstawowej Specjalnej nr. 10 im. Janusza Korczaka. Zaprasza Społeczność Szkoły.
  • Dzieci chętne prowadzić śpiew podczas Rorat , zapraszamy w czwartek do salki katechetycznej na godz. 17.3o
  • Począwszy od tej niedzieli, będzie można zakupić w przedsionku kościoła lampiony Roratnie w cenie 17 zł., Kalendarze Parafialne na Rok 2020 w cenie 7 zł. oraz opłatki (ofiara dowolna).
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: czy w Polsce jest przestrzegana wolność religijna?; o prawdopodobnie najstarszym sanktuarium maryjnym w Europie oraz wiele innych ciekawych artykułów. Do GN dołączony jest kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na 2020rok.  Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.