Program pielgrzymki – Kodeń, Sokółka, Grabarka, Święta Woda 29 -31 maja 2017 roku

1. DZIEŃ.Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd i zwiedzanie cerkwi w Jabłecznej Przyjazd do Sanktuarium Matki Boskiej Kodeńskiej, zwiedzanie sanktuarium, nocleg i obiadokolacja.
    2. DZIEŃ.Śniadanie, następnie wyjazd do cerkwi w Grabarce. Zwiedzanie kościoła św. Antoniego w Sokółce, (miejsce cudu eucharystycznego). Zwiedzanie sanktuarium w Różanymstoku. Przyjazd na nocleg do sanktuarium w Świętej Wodzie. Obiadokolacja.
    3. DZIEŃ.Śniadanie, przejazd do Loretto zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej. Przejazd do domu w godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA

• przejazd autokarem,
    • 2 noclegi
    • 2 śniadania,