Na zaproszenie naszego ks. Proboszcza, Scholka dziecięca „Maryjne nutki” z Łagiewnik Śl. z parafii św. Jana Nepomucena zaśpiewa w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 11.00 w niedzielę 23 września. Serdecznie zapraszamy!

Schola „Maryjne nutki” z parafii św. Jana Nepomucena w Łagiewnikach Śląskich liczy około 25 dziewczynek w różnym wieku (najstarsze uczestniczki mają 15 lat, a najmłodsze nawet 6). Od 2015 roku schola bierze udział w corocznym konkursie Pieśni Sakralnej, Kolęd i pastorałek, a także w łagiewnickim kościele organizowane są koncerty. Schola miała zaszczyt wystąpić w Świętochłowicach na koncercie zorganizowanym z okazji Światowych Dni Młodzieży. Śpiew jest dla nich pasją, radością w wychwalaniu Boga, ale też dobrą zabawą.