Procesję poprowadzimy następującymi ulicami: z kościoła ul. Kościelną do ul. Górnej gdzie na jej końcu będzie I OŁTARZ (przy krzyżu). Dalej pójdziemy ul.  Górną  aż do ul. Jodłowej, gdzie będzie II OŁTARZ obok bloku ul. Jodłowej nr. 35. Następnie ulicą Jodłową, by dojść do III OŁTARZA przy bloku ul. Jodłowa 12. I dalej ul. Stawową i Górną  by dotrzeć do IV OŁTARZA przy ul. Łagiewnickiej 58. Ulicą Kościelną powrót do kościoła na uroczyste TE DEUM LAUDAMUS.

Ołtarze zamieszczone będą :

I – przy krzyżu na ul. Górnej,

II – przy ul. Jodłowej nr. 35 ,

III – przy Jodłowej nr. 12,

IV – przy ul. Łagiewnickiej 58

Zapraszamy do udziału w Procesji Bożego Ciała wszystkie dzieci wraz z rodzicami, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. Dzieci do sypania kwiatów, poczty sztandarowe, mężczyzn do niesienia baldachimu, służbę liturgiczną, młodzież. Biorąc udział w tej uroczystości, dajemy świadectwo naszej wiary i miłości, aby godnie uczcić Pana Jezusa i Najświętszym Sakramencie