Procesję Bożego Ciała rozpoczniemy po Mszy Świętej o godz. 8.oo idąc z kościoła ulicą Kościelną w dół, dalej ul. Kopernika do ul. Łagiewnickiej, następnie do góry skręcając w ul. Węglową do alejki parkowej, idąc dalej do ul. Górnej, następnie przechodząc ul. Górną i ul. Łagiewnicką do skrzyżowania z ul. Szczytową i dalej w dół ul. Świętokrzyską do ul. Bieszczadzkiej i powrót ul. Łagiewnicką i ul. Kościelną do kościoła.

Ołtarze zamieszczone będą :

I – przy ochronce na ul. Kopernika,

II – róg ul. Węglowej z alejką parkową,

III – przy krzyżu ul. Górnej,

IV – przy kaplicy na ul. Bieszczadzkiej

Zapraszamy do udziału w Procesji Bożego Ciała wszystkie dzieci wraz z rodzicami, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. Dzieci do sypania kwiatów, poczty sztandarowe, mężczyzn do niesienia baldachimu, służbę liturgiczną, młodzież. Biorąc udział w tej uroczystości, dajemy świadectwo naszej wiary i miłości, aby godnie uczcić Pana Jezusa i Najświętszym Sakramencie