Dnia 18 maja 2019 roku, odbyły się uroczystości pogrzebowe naszego ukochanego śp. Księdza Kanonika Jana Gacki. O godz.9.oo modlitwą i różańcem w kościele Dobrego Pasterza, a następnie w orszaku do kościoła MB Różańcowej, wielu kapłanów, Parafian oraz gości, żegnało naszego emerytowanego proboszcza. Dziękujemy ks. Biskupowi Grzegorzowi Olszowskiemu za przewodniczenie we Mszy św. pogrzebowej, wszystkim kapłanom koncelebrującym, wszystkim przybyłym gościom, delegacjom, pocztom sztandarowym. Chcemy serdecznie podziękować za liczny udział w tym pogrzebie wszystkim Parafianom. Dziękujemy za każdy dar wdzięczności dla niego za życia oraz za każdą modlitwę i pamięć po Jego śmierci. Serdeczne Bóg Zapłać!

fotorelacja dzięki uprzejmości Pani Natalii Junkiert