Podobnie jak w roku 2014, tak i w tym roku wystartował plebiscyt na najpiękniejszy kościół w Świętochłowicach.

Tym razem głosowanie zostało podzielone na dwa etapy. W pierwszym głosujemy na najpiękniejszy kościół w obrębie danego miasta, natomiast kolejny etap obejmuje kościoły z całego województwa śląskiego, które w pierwszym etapie uzyskały największą liczbę głosów. Pierwszy etap trwa trwa od 29.04 do 27.05, a więc czasu na głosowanie zostało właściwie niewiele.

Dwa lata temu nasz kościół parafialny wygrał głosowanie w tymże plebiscycie. Jak okaże się w tym roku? Wszystko zależy od Was!

Szczegółowe informacje na temat konkursu, jak również adres pod którym można oddać głos znajdziecie na stronie

http://swietochlowice.naszemiasto.pl/artykul/najpiekniejszy-kosciol-w-swietochlowicach-edycja-2016,3720294,artgal,t,id,tm.html

Serdecznie zachęcamy do głosowania!