Kolekta – ogrzewanie kościoła . Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać

Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego                                                                                       8.01.

• Nieszpory kolędowe godz. 16.oo

Poniedziałek                                                                                                                                      9.01.

Wtorek                                                                                                                                               10.01.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o

Środa                                                                                                                                                   11.01.

• Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła o godz. 16.oo

Czwartek                                                                                                                                            12.01.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów

Piątek                                                                                                                                                   13.01.

• Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo w kościele

Sobota                                                                                                                                                 14.01.

• nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci  godz. 16.3o w kościele
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo

Niedziela 2 Zwykła                                                                                                                        15.01.

• Nieszpory niedzielne godz. 16.oo

• Do zakupienia parafialne kalendarze na rok 2017 w cenie 6 zł