Niedziela Palmowa Męki Pańskiej                                                                                                               9.04.

• 16.oo – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym

Wielki Poniedziałek                                                                                                                                         10.04.

• Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania

Wielki Wtorek                                                                                                                                                    11.04.

• 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Wielka Środa                                                                                                                                                       12.04.

Wielki Czwartek                                                                                                                                                13.04.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów w salce
  • 18.0o – Msza św. Wieczerzy Pańskiej

Wielki Piątek                                                                                                                                                       14.04.

• 7.15 – 11.oo i 15.oo – 17.3o  –  Spowiedź dla dorosłych
  • 9.oo – Droga Krzyżowa dla dorosłych
  • 10.oo – Droga Krzyżowa dla dzieci
  • 18.oo – Liturgia Wielkiego Piątku – Męka Pana Jezusa

Wielka Sobota                                                                                                                                                    15.04.

• Adoracja przy Bożym grobie
  • 10.oo – 15.oo – święcenie pokarmów od , co pół godziny w małym kościele
  • 20.oo – Liturgia Wigilii Paschalnej

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego                                                                      16.04.

• Kolekta świąteczna
  • 16.oo – Nieszpory Świąteczne

• Po Mszy św. w wejściu do kościoła można zakupić „Paschaliki” świece na stół wielkanocny w cenie 6 zł
  • Od 18 kwietnia do 6 maja przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w naukach przedślubnych, zaś nauki odbywać się będą w dniach 25 i 26 maja o godz. 19.oo w salkach katechetycznych
  • Zapraszamy na pielgrzymki do Chorwacji i Medjugorie od 26.06 do 4.07.2017, oraz do Kodnia, Sokółki, Grabarki i Świętej Wody w dniach od 29 – 31 maja br.
  • Młodzież oazowa rozprowadza baranki na stół wielkanocny w cenie 10 zł. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na rekolekcje Młodzieży Oazowej.