8.04. – Niedziela 2 Wielkanocna Miłosierdzia Bożego

• Kolekta na CARITAS archidiecezji.
  • Po Mszach jest wyznaczona zbiórka – akcja „Śląskie dla Dzieci z Aleppo” . Składamy serdeczne Bóg zapłać
  • 15.oo – Msza Św. z udzielaniem Sakramentu Chrztu Św.
  • 16.oo – Nieszpory świąteczne

9.04. – Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

• Jest to dzień świętości życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone. Po Mszy św. wieczornej zostanie odprawione nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych dzieci.

10.04. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

11.04. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich chętnych na modlitwy do kościoła

12.04. – Czwartek

• Po rannej Mszy Św. Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów w kościele
  • 17.oo – Msza Św. Szkolna

13.04. – Piątek

• 7.15 – zapraszamy na Różaniec fatimski.
  • 14.00 – uroczysta Msza św. z okazji 40 – lecia istnienia II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Świętochłowicach. Podczas Mszy św. zostanie poświęcony sztandar szkoły. Wszystkie szczegóły uroczystości znajdują się na plakacie w gablocie.
  • 15.oo – Zapraszamy na nabożeństwo – Godzina Miłosierdzia Bożego.

14.04. – Sobota

• Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą sakramentalną po porannej Mszy świętej. Prosimy ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  • 10.00 – Msza św. w intencji legionistów, auksyliatorów i kierowników duchowych od Legionu Maryi. Po Mszy św. spotkanie przy stole na wspólnej Agapie.
  • 16.3o – Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych przed chrztem w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

15.04. – Niedziela 3 Wielkanocna

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne o godz. 16.00. W III Niedzielę rozpoczyna się Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Już dziś zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.

• W Niedzielę 15 kwietnia swoją 42 rocznicę Święceń Kapłańskich będzie obchodził ks. Andrzej Pluta – brat naszego Księdza Proboszcza. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 9.30.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: „Jezu Ufam Tobie”- te trzy słowa są kluczem do Bożego Miłosierdzia. Co dokładnie znaczą i jak je wprowadzić do naszego życia w czasach, w których tak wiele wokół nas nieufności; jakie konsekwencje dla Kościoła będzie miało wprowadzenie nowych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych?; Gość Niedzielny odwiedził plan zdjęciowy jednej z najgłośniejszych polskich produkcji ostatnich lat – „Korony Królów” oraz wiele innych ciekawych artykułów.