10.06. – Niedziela 10 Zwykła

• Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

11.06. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

12.06. – Wtorek – Wspomnienie św. Bonifacego bpa i męczennika

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

13.06. – Środa – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy przezb. dK Dzień Fatimski

• Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła po Mszy Świętej wieczornej

14.06. – Czwartek –  Wspomnienie bł. Michała Kozala bpa i męczennika

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

15.06. – Piątek

• Dzień urodzin naszego ks. Proboszcza Eugeniusza Pluty.
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
  • Oaza naszej parafii zaprasza na spotkania młodych ludzi w piątek po Mszy Św. wieczornej

16.06. – Sobota

• 9.oo – Wspólnota ministrantów zaprasza wszystkich młodych ludzi, którzy pragną służyć przy Ołtarzu Pana na swoje spotkania do salki ministranckiej
  • 11.oo – Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki
  • 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

17.06. – Niedziela 11 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

• W piątek 15 czerwca swoje 60 urodziny obchodzi nasz ks. Proboszcz Eugeniusz Pluta. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na godz. 8.oo na Mszę Świętą ofiarowaną od Legionu Maryi i Żywego Różańca.
  • W niedzielę 17 czerwca o godz. 9.3o odbędzie się Msza Święta ofiarowana od parafian w intencji ks. Proboszcza. Polecamy Solenizanta modlitwie wszystkich parafian i zapraszamy do udziału
  • W niedzielę 17 czerwca swoją 37 rocznicę urodzin obchodzi, ks. Wikary Paweł Łata. Zapraszamy wszystkich na Mszę Święta o godz. 8.oo w Jego intencji.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: w Niemczech wystarczy donos od sąsiadów, aby specjalnie powołany urząd wtargnął w nocy do domu i zabrał rodzicom ich dziecko. Czy mieszkające tam polskie rodziny mają czego się obawiać?; refleksje po referendum, jak szybko Irlandia przestała być katolickim krajem; Papież Franciszek we wrześniu odwiedzi Litwę, Łotwę i Estonię. Czy w programie pielgrzymki znajdą się także polskie akcenty? Oraz wiele innych ciekawych artykułów.
  • Jest także nowy numer Wiadomości Parafialnych