24.06. – Niedziela UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  • Dzień imienin ks. Kanonika Jana GACKI – zapraszamy na Mszę św. imieninową na godz. 9.30. Solenizanta polecamy modlitwie Parafian

25.06. – Poniedziałek

26.06. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

27.06. – Środa

28.06. – Czwartek –  Wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz.

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

29.06. – Piątek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo
  • W uroczystość zapraszamy na Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Kolekta w tym dniu na Stolicę Apostolską – Świętopietrze

30.06. – Sobota

• 16.3o –  Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci o godz. 16.30 w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

1.07. – Niedziela 13 Zwykła

• Kolekta na WSŚD w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna w poniedziałki i w czwartki od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu w godzinach od 16.00 do 17.00. Sprawy dotyczące pogrzebu można załatwić w każdej porze.
  • Już dziś informujemy że objazd chorych i starszych parafian będzie w sobotę 7 lipca br. po porannej Mszy św. chorych prosimy zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: często słyszymy, że młodzi nie szukają Boga. Warto jednak się zastanowić, czy to my, dorośli, w odpowiedni sposób pokazujemy im drogę do Chrystusa, Sposób wydaje się prosty; o tym ,ze wkrótce będziemy mogli oglądać nową katolicką telewizję. Kiedy to nastąpi? ; jakich słów lekarz powinien unikać w kontakcie z pacjentami? oraz wiele innych ciekawych artykułów.