1.07. – Niedziela 13 Zwykła

• Kolekta na WSŚD w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

2.07. – Poniedziałek

• Zapraszamy na Nabożeństwo do Ducha Św. po porannej Mszy św.

3.07. – Wtorek – Święto św, Tomasza Apostoła

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

4.07. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia MARYJA zaprasza na modlitwy od kościoła

5.07. – I Czwartek miesiąca

• I czwartek miesiąca. Nabożeństwo eucharystyczne po porannej Mszy św.
  • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

6.07. – I Piątek miesiąca – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.

• I piątek miesiąca. Nabożeństwo pierwszo piątkowe po porannej Mszy św.
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo

7.07. – I Sobota miesiąca

• Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po porannej Mszy św.
  • Objazd chorych i starszych parafian po porannej Mszy św. chorych prosimy zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

8.07. – Niedziela 14 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna w poniedziałki i w czwartki od godz. 9.00 do 12.00 oraz po południu w godzinach od 16.00 do 17.00. Sprawy dotyczące pogrzebu można załatwić w każdej porze.
  • Informujemy, że objazd chorych i starszych parafian będzie w sobotę 7 lipca br. po porannej Mszy św. chorych prosimy zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  • Zachęcamy rodziców, aby swoim pociechom, które pojadą na wakacje lub kolonie, dali wychowawcom i organizatorom – aby dzieci mogły spełniać obowiązki religijne udział w Niedzielnej Mszy Świętej.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: Pierwszy odcinek wakacyjnego cyklu „Na skraju Polski”. O krainie jak z baśni, w której można sobie przypomnieć, co naprawdę znaczy słowo „odpoczynek” ; Polacy coraz chętniej poświęcają urlop na letnie rekolekcje. Gość Niedzielny przedstawia kilka propozycji duchowych las minut ; Historia DOLORES HART, czyli o filmowej gwieździe, która porzuciła Hollywood i wstąpiła do klasztoru oraz wiele innych ciekawych artykułów.