26.08. – Niedziela Uroczystość NMP Częstochowskiej

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Maryjne

27.08. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Moniki

28.08. – Wtorek – Wspomnienie św. Augustyna

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

29.08. – Środa – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

• Msza Św. dziękczynna w intencji ks. Pawła o godz. 8.oo

30.08. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

31.08. – Piątek

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

1.09. – Sobota

• 16.30 – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem o godz. 16.30 w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

2.09. – Niedziela  22 Zwykła

• Kolekta na potrzeby archidiecezji. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedziene

• Z okazji rozpoczynającego się Roku Szkolnego 2018/2019, zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice oraz nauczycieli na Mszę Św. w dniu 3 września godz. 9.00
  • Na mocy dekretu ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca, wikary ks. Paweł Łata po czteroletniej posłudze w naszej parafii obejmie placówkę duszpasterską w parafii św. Barbary w Bieruniu Nowym. W miejsce ks. Pawła został skierowany ks. Zdzisław Pławecki.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego przeczytamy: o niezwykłym objawieniu Maryjnym w jednej z irlandzkich wiosek; Tomasz Rożek odpowiada na pytanie, czy telefony komórkowe szkodzą zdrowiu. I wiele ciekawych artykułów.