2.09. – Niedziela  22 Zwykła

• Kolekta na potrzeby archidiecezji. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

3.09. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Grzegorza

• Nabożeństwo do Ducha Świętego po Mszy Św. porannej.
  • 9.oo – zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice oraz nauczycieli na Mszę Św. z okazji rozpoczęcia Roku Szkolnego 2018/2019

4.09. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

5.09. – Środa

• 16.oo – Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza wszystkich chętnych na modlitwy do kościoła

6.09. – I Czwartek miesiąca

• Nabożeństwo o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne po Mszy Św. o godz. 8.oo.
  • Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.

7.09. – I Piątek miesiąca

• Nabożeństwo I piątkowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po rannej Mszy
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

8.09. – Sobota – Święto Narodzenia NMP

• Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi Panny po Mszy Św. o godz. 8.oo.
  • Odwiedziny chorych i starszych parafian z posługą Sakramentalną, prosimy chorych zgłaszać w zakrystii lub kancelarii w godzinach urzędowania.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

9.09. – Niedziela  23 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

• Witamy serdecznie ks. Zdzisława Pławeckiego, który przybył do nas z parafii św. Antoniego w Siemianowicach Śl. Życzymy księdzu wikaremu wielu łask Bożych i darów Ducha Św. w posłudze w naszej parafii. Szczęść Boże!
  • W przyszłą niedzielę homilię głosić będzie o. Jarosław Wachowski ze zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Katowicach. Będzie on także po Mszach Św. przed kościołem rozprowadzał kalendarze misyjne na rok 2019. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego: o udziale papieża w Światowym Spotkaniu Rodzin w Dublinie; drastycznie wzrosła liczba nastolatków, którzy podejmują próby samobójcze. Co należy robić, aby młodzież uwolniła się od depresji?
  • Najnowszy numer Wiadomości Parafialnych ukaże się w przyszłą niedzielę.