13.01. – Niedziela Chrztu Pańskiego

• Kolekta na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie instytucji zaangażowanych w apostolstwo słowa m. in. na radio eM. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Różaniec fatimski i Nieszpory niedzielne
  • 18.oo – „Niecodzienny Koncert Kolęd” w wykonaniu Beskid SoundProject – Miejskiej Orkiestry Kameralnej Miasta Żywiec, pod batutą Sebastiana Niemczyckiego wraz z solistami. Serdecznie zapraszamy parafian do wspólnego kolędowania.

14.01. – Poniedziałek

15.01. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

16.01. – Środa

17.01. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele
  • 17.oo – Msza Święta szkolna

18.01. – Piątek

• Trzeci Piątek miesiąca – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy Św. porannej
  • 15.oo – Godzina Miłosierdzia

19.01. – Sobota

• 11.oo – Spotkanie Dzieci Maryi w salce katechetycznej
  • Kolęda dodatkowa od godz. 14.00.
  • 16.3o – Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w kościele.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

20.01. – Niedziela 2 Zwykła

• Światowy dzień Migranta i Uchodźcy, pamiętajmy modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść zmuszeni są do opuszczenia swojej ojczyzny.
  • Kolekta na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne
  • Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

• Od poniedziałku po niedzieli Chrztu Pańskiego rozpoczyna się Okres Zwykły i trwa do wtorku przed Środą Popielcową.
  • Środa 16 stycznia – ostatnim dniem odwiedzin duszpasterskich w naszej parafii, a kolęda dodatkowa w sobotę 19.01.2018 od godz. 14.00.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego obrazek męża za żonę oraz następujące artykuły: Chrzest jako brama sakramentów – dlaczego jest najważniejszym i najpiękniejszym sakramentem?; Wejście w nowy rok to często impuls do podjęcia decyzji o zmianie pracy. Jak przygotować się do tego kroku?, oraz wiele innych ciekawych artykułów.