17.02. – Niedziela 6 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne
  • Od dziś alumni WSŚD rozpoczynają rekolekcje przed świeceniami diakonatu.

18.02. – Poniedziałek

19.02. – Wtorek

• 17.3o – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

20.02. – Środa

21.02. – Czwartek

• Legion Maryi zaprasza na modlitwę za kapłanów po Mszy Św. porannej w kościele

22.02. – Piątek Święto Katedry św. Piotra Apostoła

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

23.02. – Sobota -Wspomnienie św. Polikarpa, bpa i męcz

• W tym dniu odbywają się święcenia diakonatu. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  • 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

24.02. – Niedziela 7 Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nieszpory niedzielne

• Już dziś informujemy, że Wielkopostne Rekolekcje Parafialne i szkolne odbędą się w terminie 6 – 8. 03. 2019 r. a poprowadzi je O. Bartumeusz z prowincji franciszkańskiej w Niemczech – Bawarii. Za tydzień będzie wywieszony Szczegółowy Plan Rekolekcji Wielkopostnych.
  • Kazania pasyjne w tym roku podczas nabożeństw Gorzkich Żali będzie głosił ks. Krzysztof Michalik, wikariusz z parafii NSPJ w Piaśnikach.
  • Spotkanie pielgrzymów udających się na pielgrzymkę do Sanktuariów Maryjnych Europy odbędzie się w poniedziałek 4 marca po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym.
  • W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego warto przeczytać: O modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć i przez którą Bóg rozmnaża nasz czas.; „Jak się uczy cudze dzieci”, czyli o blaskach i cieniach pracy nauczyciela w Polsce,; O hiszpańskim modelu relacji Kościoła i państwa oraz wiele ciekawych artykułów.
  • Jest także do nabycia nowy numer Wiadomości Parafialnych dla dzieci nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.