7.07. – Niedziela  14 Zwykła

• Kolekta na WSŚD w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

8.07. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Jana z Dukli  8.07

• Powrót pielgrzymki z Sanktuariów Maryjnych w Europie w godzinach wieczornych.

9.07. – Wtorek

• O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

11.07. – Czwartek – Święto św. Benedykta, opata patrona Europy

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów.

12.07. – Piątek – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz

• O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia

13.07. – Sobota   Wspomnienie św. pust. Andrzeja Świerada i Benedykta – dzień fatimski

• O godz. 17.oo zapraszamy na Różaniec fatimski oraz Adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do Sakramentu pokuty i pojednania

14.07. – Niedziela  15  Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

• Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o teologicznym wyjaśnieniu, jak rozumieć i traktować modlitwę ks. Dolindo „Jezu, ty się tym zajmij”; rozmowa z ks. Tomaszem Horakiem o tym, jak przeżywać bolesne problemy dotykające dziś kościół; reportaż z jednego z najpopularniejszych miejsc pielgrzymkowych na Litwie, jakim jest Góra Krzyży w Szawlach oraz wiele innych ciekawych artykułów.