25.08. – Niedziela  21  Zwykła

• Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00

26.08. – Poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ

27.08. – Wtorek – Wspomnienie św. Moniki

• O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

28.08. – Środa – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

29.08. – Czwartek – Wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

• Po porannej Mszy św. Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów

30.08. – Piątek

• O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia

31.08. – Sobota

• Nauka dla rodziców i chrzestnych przed chrztem o godz. 16.30 w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

1.09. – Niedziela  21  Zwykła

• Kolekta na potrzeby archidiecezji – na działalność edukacyjno-wychowawczą wśród młodzieży w archidiecezji; utrzymanie kościoła akademickiego (krypta katedry). Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Msza św. chrzcielna o godz. 15.00
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.
  • dzień Wspólnoty Ruchu Światło Życie.

• W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich parafian na Mszę Św. o godz. 8.oo, w intencji naszego ukochanego Ks. Proboszcza Eugeniusza Pluty, z okazji jego 20 – letniej obecności i posługi w naszej parafii.
  • O godz. 9.3o Msza Św. w intencji Działkowców Rodzinnych Ogródków Działkowych „Jutrzenka”
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: o łaskach wymodlonych przed Jasnogórską Ikoną; a także o sanktuarium maryjnym w Kevelaer, gdzie modli się najwięcej Niemców oraz wiele innych ciekawych artykułów.