8.09. – Niedziela  23  Zwykła

• Witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. proboszcza Grzegorza Węglorza z parafii p.w. Matki Boskiej Fatimskiej w Katowicach – Piotrowicach. Wygłosi On do nas Słowo Boże i zbierze kolektę na budowę powstającego kościoła. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.
  • Dziś w II niedzielę września odbywa się pielgrzymka do sanktuarium NMP w Pszowie.

10.09. – Wtorek

• O 17.3o –  Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

12.09. – Czwartek – Uroczystość NMP Piekarskiej. Gł. patronki Archidiecezji

• Legion Maryi zaprasza po Mszy św. porannej  na modlitwy w intencji kapłanów

13.09. – Piątek – Wspomnienie Jana Chryzostoma, bpa i dK – dzień fatimski

• O godz. 15.oo zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia
  • Zapraszamy na różaniec fatimski do naszej maryjnej kapliczki przy ul. Bieszczadzkiej na godz. 17.15. Po nabożeństwie o godz. 18.00. Msza św.

14.09. – Sobota – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

• Z racji święta zachęcamy parafian do przyozdobienia krzyży przydrożnych, znajdujących się terenie naszej parafii.
  •  Dzieci Maryi zapraszają na swoje spotkania do salki na godz. 11.00.
  • Nauka dla Rodziców i chrzestnych przed chrztem o godz. 16.30 w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.00.

15.09. – Niedziela  24  Zwykła

• W przyszłą niedzielę w katedrze Chrystusa Króla odbędzie się Dzień Wspólnoty Dzieci Maryi.
  • Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

• W tym tygodniu zamontowaliśmy Krzyż misyjny, obok wejścia głównego w miejscu gdzie pierwotnie się znajdował. Dziękujemy panom, którzy podjęli się trudu w jego montażu.
  • Zapraszamy uczniów klas 8, chętnych przygotować się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, aby zapisywali się w kancelarii parafialnej do końca września. Już dziś informujemy, że w pierwszy piątek miesiąca października odbędzie się spotkanie organizacyjne.
  • Nauki dla narzeczonych przedmałżeńskie odbędą się w dniach: 19,20. i 21.wrzesnia br. w salkach katechetycznych. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00 Serdecznie zapraszamy.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd na Apel Jasnogórski w dniu 24 września 2019r.(wtorek) wyjazd o godz. 13.00 z parkingu obok kościoła. Szczegóły na ogłoszeniach w gablotach. Termin zapisów do 20 września w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Serdecznie zapraszamy.
  • Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać: czy katolik może uczestniczyć w wojnie? Czy istnieje wojna sprawiedliwa i czy konflikt zbrojny może prowadzić do dobrego celu?; jaka jest prawda o płonących lasach Amazonii i dlaczego pożary powinny nas obchodzić?; jak uchronić dziecko przed zagrożeniami, które może spotkać w Internecie? „oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest nowy numer Wiadomości Parafialnych.