II Niedziela Zwykła – 19.01

• Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych w apostolstwo słowa, m.in. Radio Em. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

WTOREK – Wspomnienie św. Agnieszki, dz. I męcz. – 21.01

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

CZWARTEK – 23.01

• Po porannej Mszy Świętej Legion Maryi zaprasza po na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła

PIĄTEK – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, bpa i dK – 24.01

• Godzina Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 w kościele.

SOBOTA – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – 25.01

• Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

III Niedziela Zwykła – 26.01

• Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać!

• Przypominamy, że Msze św. odprawiane są według NOWEGO PORZĄDKU NIEDZIELNEGO  godz.8.00; 9.30, 11.00 oraz o 16.00.
  • W sobotę 18 styczna rozpoczęliśmy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Módlmy się, aby nastała Jedność pośród wszystkich wierzących w Chrystusa.
  • W przyszłą niedzielę  odbędzie się doroczna Adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach o godz. 14.00.
  • W ostatnią sobotę stycznia odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka dla Niesłyszących do Panewnik. Początek w Bazylice o godz. 12.00.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd na Apel Jasnogórski w terminie 30 marca 2020 roku. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do 21 lutego. Szczegóły w gablocie. Serdecznie Zapraszamy!
  • Dnia 21 stycznia 2020 w godzinach od 10-15.00 przed budynkiem Urzędu Miasta w Świętochłowicach odbędzie się akcja: „Podziel się krwią” – szczegóły w gablocie.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym wato przeczytać:  skąd się bierze pokój serca oraz dlaczego warto tracić czas na adoracji Najświętszego Sakramentu? ; reportaż o sanktuarium w Starej Wsi, które  szczególnie wybrała Matka Boża; oraz wiele innych artykułów. Jest do nabycia nowy numer Małego Gościa oraz Wiadomości Parafialne.