XVII Niedziela Zwykła  –  26.07

• Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na potrzeby naszej parafii. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

Wtorek  –  28.07

• Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30

Środa – Wspomnienie św. Marty -29.07

Czwartek   – 30.07

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy w intencji kapłanów do kościoła po porannej Mszy św.

Piątek- Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezb. –  31.07

• Godzina Miłosierdzia o 15.00 w kościele.

Sobota – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dk  – 1.08

• Nabożeństwo po Mszy Św. porannej do Niepokalanego Serca Maryi
  • Wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 17.00

XVIII  Niedziela Zwykła  –  2.08

• Dzisiaj przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią „Wierzę w Boga”, „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Maryjo” oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  • Kolekta dzisiejszej niedzieli jest na Wydział Teologiczny UŚ. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • Nieszpory niedzielne o godz. 15.30.

• W tym tygodniu w środę i czwartek o 8.oo, są wolne intencje mszalne, można zamówić je w kancelarii lub zakrystii.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać wiele ciekawych artykułów: co wiemy o św. Annie, babci samego Syna Bożego?; jak kształtować relacje z teściową..- o bł. Mariannie Biernackiej , teściowej, która oddała życie za synową; oraz kolejna odsłona wakacyjnego cyklu – sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej.