NIEDZIELA ● III NIEDZIELA ZWYKŁA 24.01

● Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary z serca składane.

● Dziś przezywamy Niedziele Słowa Bożego, niech zatem Słowo Pana przenika nasze serca i jest obecne w codziennym naszym życiu.

● W poniedziałek przeżywamy Święto nawrócenia św. Pawła Apostoła.

● We wtorek o godz. 17.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

● W czwartek po porannej mszy św. wystawienie i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.

● W piątek o godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia.

● W sobotę od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.

NIEDZIELA ● IV NIEDZIELA ZWYKŁA 31.01

● Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

OGŁOSZENIA OGÓLNE

We wtorek swoje urodziny obchodzi ks. Proboszcz Damian Copek, z tej okazji zapraszamy parafian na mszę św. w Jego intencji na godz. 8.00, solenizanta polecamy także pamięci w naszych osobistych modlitwach.

Nauki przedślubne w naszej parafii odbędą się dnia 26 lutego tj. piątek o godz. 19.00, prosimy o wcześniejsze zapisy w kancelarii parafialnej.

Niedziela jest pierwszym dniem tygodnia, życzymy Wam zatem aby wszystkie doświadczenia i zadania
tego tygodnia były przeniknięte Bożym błogosławieństwem, które niechaj teraz na Was obficie spłynie.