NIEDZIELA ● V NIEDZIELA ZWYKŁA 07.02

8.oo Za + Bogumiłę WASILEWSKĄ od lokatorów z ul. Sportowej 7.

9.3o Za + Arnolda MORAWIEC od syna z rodziną.

11.oo W intencji Krystyny w dniu urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, wiarę i zdrowie.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji: Laury, Magdaleny FRANIK, przyjmującej sakrament chrztu św.

PONIEDZIAŁEK 08.02

8.oo Za + Romana KCIUK o łaskę życia wiecznego.

18.00 Za + brata Zygmunta FRYDRYCH w 3 rocznicę śmierci i w rocznicę urodzin, oraz + Janinę Frydrych w rocznicę urodzin.

WTOREK 09.02

8.oo W intencji Bogu wiadomej.

18.00 Za + Marię JANIK od lokatorów z ul. Szczytowej 7 i wszystkich zmarłych z tej ulicy.

ŚRODA ● WSPOMNIENIE ŚW. SCHOLASTYKI DZ. 10.02

8.oo Za ++ rodziców, ++rodzeństwo, ++ pokrewieństwo i dusze w czyśćcu ciepiące.

18.00 Za + dziadka Józefa GRABOWSKIEGO w kolejną rocznice śmierci o radość życia wiecznego.

CZWARTEK ● WSPOMNIENIE NMP Z LOURDES ● ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO 11.02

8.ooZ okazji Światowego Dnia Chorego z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich Członków Różańca Świętego, kapłanów oraz wszystkich parafian – od Rodziny Różańcowej.

17.00 Za + babcię Mariannę GRABOWSKĄ w kolejną rocznice śmierci o laskę życia wiecznego.

PIĄTEK 12.02

8.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Doroty KOLOCH z okazji 65 rocznicy rodzin.

18.00 Za ++ rodziców Felicytę i Józefa STANOSZEK w rocznicę śmierci, ich ++ rodziców, siostry i braci z prośbą o łaskę nieba.

SOBOTA 13.02

8.oo Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej. Msza Św. ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

13.00 Ślub konkordatowy: Artur OLSZOWY – Weronika SCHOEFER

18.00 Za + ojca Stanisława GAWLIK w 3 rocznicę śmierci, oraz ++ pokrewieństwo z obu stron.

NIEDZIELA ● VI NIEDZIELA ZWYKŁA 14.02

8.oo Za + męża Jana PIENIUTA w rocznicę urodzin oraz wszystkich ++ z rodziny.

9.3o Za Parafian.

11.oo Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Anny i Piotra z okazji 20 rocznicy ślubu i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Za + córkę Patrycję LANGER w rocznicę śmierci oraz ++ dziadków i babcie z obu stron.