VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  –      09.05

8.oo   KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: Za + brata Krzysztofa i + bratanka Radosława o łaskę nieba.

————————————————————————————————————————–

9.3o    KOŚCIÓŁ DOBREGO PASTERZA: Za + Elfrydę TKOCZ, ++ rodziców Martę i Romana.

11.oo   KOŚCIÓŁ DOBREGO PASTERZA: Za Parafian.

———————————————————————————————————————————

10.00  KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

12.00  KOŚCIÓŁ PARAFIALNY: UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

———————————————————————————————————————————

15.30   Nabożeństwo majowe

16.00  Za + Józefa RÓŻYCKIEGO, ++ rodziców Marianne i Tadeusza, + siostrę Zofię, ++ pokrewieństwo z obu

stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK  – 10.05

8.oo   Za ++ rodziców i dziadków o łaskę życia wiecznego.

18.00  Do MB Uzdrowienia Chorych z podziękowaniem za wyzdrowienie z koronawirusa.

WTOREK –  11.05

8.oo   1. Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za dar powołania i przeżytych 25 lat kapłaństwa z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Ks. Zdzisława PŁAWECKIEGO od Rodziny   Różańcowej i Legionu Maryi.

2. Za + Jerzego SŁOTĘ w I rocznice śmierci.

18.00  O Boże błogosławieństwo, łaskę wiary i zdrowie dla córki Elżbiety z okazji 2 rocznicy urodzin.

ŚRODA – 12.05

8.oo   Za ++ Zofię RYBARCZYK , + syna Piotra – od Ilony i Mariana z rodziną.

18.00  Do Miłosierdzia Bożego za + mamę Łucję w rocznice urodzin i + ojca Pawła oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK –  13.05

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej w intencji Ks. Proboszcza Damiana COPKA z prośbą o Boże  błogosławieństwo i zdrowie z okazji 21 r. święceń kapłańskich – od Rodziny Różańcowej i Legionu Maryi.

17.00   Przez wstawiennictwo MB Fatimskiej z prośbą o pokój na świecie i wierność wierze chrześcijańskiej.  Msza ofiarowana od Rodziny Różańcowej.

PIĄTEK    ŚWIĘTO  ŚW.  MACIEJA   APOSTOŁA  –  14.05

8.oo    Za + Rozalię MORAWIEC  w pierwszą rocznicę śmierci.

18.00  Za + Karola GRUNER w pierwszą rocznicę śmierci.

SOBOTA  – 15.05

8.oo    Za + Ks. Proboszcza Kanonika Jana GACKA w 2 rocznicę śmierci.

18.00  Za + Teodora KNAPIK o łaskę nieba – od bratowej Bolesławy z synem Mirosławem.

VII  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  –  16.05

8.oo  W intencjiOjca Św. Franciszka, naszej Ojczyzny, o Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja od Koła Przyjaciół.

9.3o   Za + Norberta HABRASZKA w 3 rocznice śmierci oraz rocznicę urodzin.

11.oo  Za + Anielę TEISTER w rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodziny.

15.30   Nabożeństwo majowe.

16.00  Za ++ dziadków Franciszkę i Grzegorza OLEŚ, + Andrzeja, + Teodora oraz dusze w czyśćcu cierpiące.