XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.08

8.oo Za + syna Patryka.

9.3o Za + Edwarda NIEMIEC od rodziny Chmura.

11.oo Za + Marię DUSZYŃSKĄ w pierwszą rocznice śmierci, + Eugeniusza DUSZYŃSKIEGO, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego: Jan, Marcin WAWRZYNIAK, Pola, Maja GADOMSKA, Nadia, Patrycja MAŃKA, Natan, Sebastian MAŃKA, Emilia, Agnieszka GŁĄB.

PONIEDZIAŁEK 02.08

8.oo Za + Bożenę JANTA w 3 rocznicę śmierci.

10.00 Msza Św. za wszystkich ++ górników z naszego miasta oraz ich rodzin i dobrodziejów, a także za ++ górników z katastrofy górniczej na Kopalni „Schleisen” z dnia 2 marca 1904 r. Requiescant in Pace: Jan TISZBIEREK, Wilem PALKA, Wojciech NOWAK, Juliusz ROSKOS, Jan GIEZA, Karol PLACZEK,
Józef ORANIEC.

WTOREK 03.08

18.00 Za + Joannę GLASNER w pierwszą rocznice śmierci.

ŚRODA WSPOMNIENIE ŚW. JANA MARII VIANNEY’A, PREZB. 04.07

8.oo Za + męża i ojca Erwina CZAJA w rocznice urodzin i 6 rocznice śmierci i wszystkich ++ z rodziny.

CZWARTEK I CZWARTEK MIESIĄCA 05.08

17.00 O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz w intencji naszych duszpasterzy o Boże błogosławieństwo i zdrowie – od Rodziny Różańcowej.

PIĄTEK ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO I PIĄTEK MIESIĄCA 06.08

8.00 Msza Św. wynagradzająca Bożemu Sercu za wszystkie zniewagi, bluźnierstwa oraz nieuszanowania względem Boga popełnione.

SOBOTA I SOBOTA MIESIĄCA 07.08

14.00 Ślub:Paweł GAMBUŚ + Ewelina LEGĘZA

18.00 Za + męża Kazimierza w 12 rocznice śmierci, ++ rodziców, ++ rodzeństwo i pokrewieństwo z obu stron.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 08.08

8.ooZa + męża Jerzego WARZECHA w rocznice śmierci.

9.3o Za + Agnieszkę SZULC w pierwszą rocznice śmierci.

11.oo Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla

Anety z okazji 40 rocznicy urodzin.

15.30 Nieszpory niedzielne.

16.00 Za + męża Stanisława MUSIAŁ w 2 rocznice śmierci, ++ rodziców i ++ teściów.