V  NIEDZIELA  WIELKANOCNA    –  15.05

8.oo   Za + Proboszcza ks. kanonika Jana GACKĘ w 3 rocznicę śmierci.

9.30   Za + Bogdana TARKO w pierwszą rocznicę śmierci – od lokatorów z  ul. Świętokrzyskiej 22.

11.00  Msza św. w intencji dzieci i rodziców w rocznicę I Komunii Świętej.

15.30  Nabożeństwo majowe

16.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla syna Grzegorza GABORA z okazji 45 rocznicy urodzin oraz  o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK  ●  ŚWIĘTO ŚW. ANDRZEJA BOBOLI , PREZB. I MĘCZ.  PATR. POLSKI   16.05

8.oo  W intencjiOjca św. Franciszka, naszej Ojczyzny, o. Tadeusza i wszystkich pracowników oraz o dalszy rozwój Radia Maryja – od Koła Przyjaciół RM.

18.00  Za + męża Romana KRZYSTECZKO w pierwszą rocznicę śmierci.

WTOREK   –    17.05

8.oo  Za ++ Janusza DAROWSKIEGO i Józefa BIAŁECKIEGO o radość życia wiecznego.

18.00  Za ++ rodziców Felicytę i Józefa oraz ich + wnuczkę Kasię o radość nieba.

ŚRODA   –    18.05

8.oo  Za + Piotra oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00  Za++ rodziców Wandę i Henryka OPIEŁKÓW oraz ++ dziadków z obu stron.

CZWARTEK   –      19.05

8.oo  Za + Henryka SZYMCZYKA w rocznicę śmierci.

17.00  Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jakuba, Filipa i              Piotra.

PIĄTEK    –   20.05

8.00    Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Rodziny Różańcowej.

18.00  Za + męża Zygmunta MIKOSZA w pierwszą rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, + szwagra Stefana i wszystkich krewnych.

SOBOTA  ●  WSPOMNIENIE  ŚW.  JANA  NEPOMUCYNA  PREZB. I MĘCZ.                               21.05

8.00    Za + Józefa MATEJĘ w pierwszą rocznicę śmierci.

18.00  Za + Anielę TEISTER w rocznicę śmierci, ++ rodziców i pokrewieństwo z obu stron.

VI  NIEDZIELA  WIELKANOCNA    –     22.05

8.oo   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Radosława z okazji 18 rocznicy urodzin.

9.30   Za + Sandrę RUT.

11.00  Za ++ dziadków Franciszkę i Grzegorza OLESIÓW, ++ Andrzeja i Teodora oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

15.30  Nabożeństwo majowe

16.00  Za ++ dziadków Jana i Pawła, ++ babcie Joannę i Annę, ++ rodziców Jerzego i Emilię, ++ teściów              Konrada i Zofię.