XXIII  NIEDZIELA  ZWYKŁA – 04.09

8.oo   Za Parafian.

9.30   Msza Św. dziękczynna za działkowców z ROD „Jutrzenka”.

11.00  Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Justyny i Dariusza MYCH z okazji 25 r. ślubu oraz dla syna Dawida z okazji 25 r. urodzin i całej rodziny (Te Deum).

Po Mszy Św. chrzest: Aurelia KWIEĆ

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00 Msza św. w intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu św.: Amelia Julia CHRABĄSZCZ, Jakub     Piotr KOZIELSKI, Antoni KUBICA.

PONIEDZIAŁEK  05.09

8.oo   Msza św. dziękczynna z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata życia dla Laury, Agatki i Marcina.

18.00  Za + matkę Krystynę w rocznicę ziemskich urodzin, + ojca Franciszka, ++ rodziców Matyldę i Alfreda oraz brata Piotra.

WTOREK   06.09

8.oo   Za + męża Franciszka w 2 rocznicę śmierci.

18.00 Za + Ryszarda SWOBODĘ w pierwszą rocznicę śmierci od lokatorów z ul. Beskidzkiej 2.

ŚRODA    07.09

8.oo   Za + Marię SMOLAREK w 6 rocznicę śmierci, ++ z rodziny SMOLAREK  i  + Dominika.

18.oo Za + ojca Władysława BRYŁĘ, ++ Janinę i Anielę oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK  ●  ŚWIĘTO  NARODZENIE  NMP   – 08.09

8.oo   Za + męża i ojca Józefa MISZOKA w rocznicę urodzin oraz ++ rodziców Józefę i Wiktora GUMINIORÓW.

17.00 Za + ojca Pawła CICHEGO, ++ dziadków Mariannę i Józefa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK   09.09

8.oo   Za ++ teściów Gertrudę i Hermana PYKÓW i wszystkich ++ z rodziny.

18.00 Za ++ Elżbietę i Agnieszkę GASZKA.

SOBOTA 10.09

8.oo   Za + ojca Edwarda BOSEGO w rocznice urodzin i + matkę Łucje w rocznicę śmierci.

11.00   ŚLUB  KONKORDATOWY: Tomasz SUCHY – Roksana REIGIEL

18.00 Za + męża Floriana OPERHALSKIEGO w 7 rocznicę śmierci, ++ z rodziny OPERHALSKICH.

XXIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA 11.09

8.oo   Za Parafian.

9.30   Za dusze w czyśćcu cierpiące.

11.00  Za ++ Piotra i Krystynę KULAWIKÓW

16.00 Za + Krzysztofa ELSNERA w 2 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny.

17.00  Koncert chóru EX ANIMO