XXV  NIEDZIELA  ZWYKŁA   –   18.09

8.oo   Za + męża Stefana ZAJĄCA ++ teściów Wacława i Weronikę + ojca Bronisława CZAPLĘ.

9.30   Za + ojca Stanisława KIEŁKOWSKIEGO w rocznicę śmierci.

11.00  Za + męża Tadeusza KUBASA w 6 rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i + brata.

15.30  Nieszpory  niedzielne.

16.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marcina GABORA z okazji 18 rocznicy urodzin i o Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Grzegorza GABORÓW z okazji 20 rocznicy małżeństwa.

PONIEDZIAŁEK   19.09

8.oo   Za + Stanisława KOWOLIKA – od lokatorów z ul. Przybyły 8.

18.00  W intencji Bogu wiadomej.

WTOREK  ●  WSP.  ŚW.  MĘCZ.  ANDRZEJA  TAEGON  I  PAWAŁA  HASANG – 20.09

8.oo   Za + siostrę i ciocię Małgorzatę HANDZIUK w pierwszą rocznicę śmierci.

18.00 Za + męża Franciszka SABATA w pierwszą rocznicę śmierci.

ŚRODA  ●  ŚWIĘTO  ŚW.  MATEUSZA  APOSTOŁA  I EWANGELISTY – 21.09

8.oo   Za ++ rodziców Juliana i Annę w rocznicę śmierci, ++ pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.oo Za wszystkich ++ w miesiącu sierpniu: Hanna HAWROT, Teresa SOSNA, Roman ROMANOWSKI, Gerda KOŁODZIEJCZYK, Urszula BŁAHUT, Danuta SOBIEGAŁA, Adam MAZUR, Bronisława KILKA, Stefan SOWIK, Jerzy SPYRA.

CZWARTEK   22.09

8.oo   Za + Leokadię RAUER w 13 rocznicę śmierci, + Marię HARTMAN, + Adelajdę TOBOLĘ, wszystkich bliskich ++ oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00 Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jolanty i Wiesława KRUPÓW z okazji 21 rocznicy ślubu i o zdrowie dla córki Pauliny.

PIĄTEK  ●  WSPOMNIENIE  ŚW.  PIO  Z  PIETRELCINY                                                                     23.09

8.oo   Za dusze w czyśćcu cierpiące – od Rodziny Różańcowej.

18.00 Za + ojca Erwina BUTOROWSKIEGO w rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny BUTOROWSKICH,          SOWIŃSKICH i MIKLASZEWSKICH.

SOBOTA  24.09

8.oo   Za ++ rodziców Stanisława i Annę GUTÓW, + brata Władysława.

18.00 Za + Krzysztofa SŁUPIKA w rocznicę śmierci, ++ z rodzin SŁUPIK, JURECZKO i dusze w czyśćcu     cierpiące.

XXVI  NIEDZIELA  ZWYKŁA –    25.09

8.oo   Msza dziękczynna w intencji Janusza KRALA z podziękowaniem Bogu i Matce Bożej za dwuletnią posługę kościelnego w naszej parafii i w pierwszą rocznicę przyjęcia posługi nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej.

9.30   Za + matkę Krystynę ŚWIETNICKĄ w 14 rocznicę śmierci, + ojca Stanisława, + brata Grzegorza oraz
             ++ pokrewieństwo z obu stron.

11.00  Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Magdaleny z okazji 21 rocznicy urodzin oraz dla Iwony i Adama z okazji 22 rocznicy ślubu.

15.30  Nieszpory  niedzielne.

16.00 Msza św. w rocznicę przyjęcia sakramentu chrztu św.: Kinga WIŚNIEWSKA, Jakub KELLER, Laura

PIECHACZEK.