Kolekta na Caritas Archidiecezji. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Dziś liczenie wiernych  obecnych na Mszy św.

Poniedziałek   Uroczystość Zwiastowania Pańskiego                         04.04.

• W tą uroczystość obchodzimy dzień modlitw za dzieci poczęte, a nienarodzone. Po Mszach św. nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciwko życiu nienarodzonych dzieci.
  • Po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii św..

Wtorek                                                                   05.04.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o.

Środa                                                                    06.04.

• Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na modlitwy do kościoła o godz. 16.oo

Czwartek Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle           07.04.

• Legion Maryi zaprasza na modlitwę w intencji kapłanów po porannej Mszy św..
  • Msza św. szkolna o godz. 17.oo.

Piątek                                                                     08.04.

• Godzina Miłosierdzia o godz. 15.oo w kościele
  • Nauki dla narzeczonych w piątek 08.04 o godz. 18.3o w salkach katechetycznych.

Sobota                                                               09.04.

• Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych o godz. 16.3o w kościele.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do sakramentu pokuty i pojednania o godz. 17.oo.
  • Zapraszamy osoby stanu wolnego na Mszę św. o godz. 18.oo w ich intencji, a po Mszy św. odbędzie się spotkanie w salce katechetycznej. Komu nie odpowiada dzisiejsza data zapraszamy w niedzielę o godz. 16.oo lub w poniedziałek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.40 do salki.

III Niedziela Wielkanocna                                             10.04.

• Nieszpory niedzielne o godz. 16.oo.
  • Kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Niedziela biblijna

Ogłoszenia  ogólne

• Zachęcamy do zakupienia i lektury nowego numeru ?Gościa Niedzielnego?. W nim płytą CD z muzyczną wersją Koronki do Miłosierdzia Bożego