Niedziela 2 Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego                                                                                     23.04.

• Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia – daje nam to okazję do czynienia dobra i włączenia się w prace charytatywne na rzecz ubogich. Zachęcamy również młodzież i dzieci do uczynków miłosierdzia.
  • 16.oo – Nieszpory Niedzielne

Poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha                                                                                                24.04.

Wtorek – Święto św. Marka Ewagnelisty                                                                                                    25.04.

• 7.3o – Procesja i nabożeństwo błagalne o urodzaje polne i błogosławieństwo Boże w pracy przy krzyżu na cmentarzu
  • 17.30 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Środa                                                                                                                                                                        26.04.

Czwartek                                                                                                                                                                 27.04.

• Legion Maryi zaprasza po Mszy Św. porannej na modlitwy w intencji kapłanów
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna

Piątek                                                                                                                                                                       28.04.

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia – nabożeństwo

Sobota – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej                                                                                               29.04.

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania

Niedziela 3 Wielkanocna                                                                                                                                  30.04.

• 16.oo – Nieszpory niedzielne

• Od 18 kwietnia do 6 maja przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w naukach przedślubnych, zaś nauki odbywać się będą w dniach 25 i 26 maja o godz. 19.oo w salkach katechetycznych
  • Zapraszamy na pielgrzymki do Chorwacji i Medjugorie od 26.06 do 4.07.2017, oraz do Kodnia, Sokółki, Grabarki i Świętej Wody w dniach od 29 – 31 maja br.