14.10. – Niedziela  28 Zwykła – Dzień Papieski

• Kolekta na misje. Po Mszach św. przed kościołem – zbiórka na Fundację „Dzieła Nowego Tysiąclecia” Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo różańcowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

15.10. – Poniedziałek – Wspomnienie św. Teresa od Jezusa.

16.10. – Wtorek – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

• 17.15 – Różaniec wraz z modlitwami Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 18.oo – Dzień 70 tych urodzin ks. Andrzeja Pluty. Serdecznie zapraszamy do udziału parafian w Mszy Św. w intencji solenizanta

17.10. – Środa – Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego

18.10. – Czwartek – Święto św. Łukasza Ewangelisty

• Legion Maryi zaprasza na modlitwy za kapłanów po Mszy Św. porannej.
  • 17.oo – Msza Święta Szkolna, po Mszy św. nabożeństwo różańcowe

19.10. – Piątek

• 15.oo – Godzina Miłosierdzia

20.10. – Sobota – Wspomnienie św. Jana Kantego

• 17.oo – Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Sakramentu pokuty i pojednania

21.10. – Niedziela  29 Zwykła

• Kolekt na WSŚD w Katowicach. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą ofiarę.
  • 16.oo – Nabożeństwo różańcowe
  • 20.45 – Apel Jasnogórski

• Zachęcamy do udziału w nabożeństwach codziennie o godz. 17.15, czwartek po Mszy Św. szkolnej, a w niedzielę o godz. 16.00.
  • We wtorek 16 października swoje 70 urodziny obchodzi ks. Andrzej Pluta. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00
  • Nasza Archidiecezja organizuje kolejną – III Archidiecezjalną Pielgrzymkę Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich Rodzin i wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes. Przejazd nastąpi specjalnym pociągiem. W pielgrzymce będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 350 osób. Będą im towarzyszyć lekarze, pielęgniarki, wolontariusze i księża. Więcej szczegółów na stronie: http://www.pltravel.pl/pielgrzymki-cat/art-lourdes-pielgrzymka,210 oraz informacja jest umieszczenia w gablotce. Serdecznie Zapraszamy!
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego w którym warto przeczytać: o wprowadzeniu matczynych emerytur; o tym, jak bardzo Różaniec jest również męską modlitwą, przekonują znani polscy aktorzy i dziennikarz; w tym numerze GN jest bezpłatny dodatek – płyta DVD z filmem „Sprawa Chrystusa” oraz wiele innych ciekawych artykułów. Jest także do nabycia nowy numer Wiadomości Parafialnych.