●  II  NIEDZIEA  ADWENTU      04.12

8.oo   Przez wstawiennictwo św. Barbary o wszelkie potrzebne łaski dla naszych górników.

9.30   Za Parafian.

11.00  Za + męża Stefana GERUSA w pierwszą rocznicę śmierci – od żony z dziećmi i wnukami.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Msza św. w intencji Niny, Barbary JAKUBOWSKIEJ, przyjmującej sakrament chrztu św.

PONIEDZIAŁEK    –  05.12

6.5o   Za + mamę Anielę we wspomnienie rocznicy urodzin, ++ rodziców i za + brata Zbigniewa.

9.00   Pogrzeb: + Jerzy BIAŁAS

18.00  Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny.

WTOREK    –   06.12

6.50   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Gerarda z okazji urodzin.

18.00  Za + Franciszka PODESZWĘ w pierwszą rocznicę śmierci oraz ++ rodziców z obu stron.

ŚRODA  ●  WSPOMNIENIE  ŚW. AMBROŻEGO  BPA I DK  – 07.12

6.5o   Za + Wiktora BUJARĘ w rocznicę urodzin, + Elżbietę BUJARĘ, ++ pokrewieństwo: BUJARÓW, FIEGLERÓW, DOROBISZÓW i ŻMUDÓW.

18.00  Za + babcię Martę oraz ++ z rodzin DRATWIŃSKICH, MAJNERTÓW i BYJMÓW.

CZWARTEK  ● UROCZYSTOŚĆ  NIEPOKALANEGO  POCZĘCIA  NMP  – 08.12

6.50   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże     błogosławieństwo i zdrowie dla Urszuli z okazji urodzin.

17.00   Za + Jana GAWLIKA w rocznicę urodzin.

PIĄTEK      09.12

6.50  Za + Katarzynę MARKWICĘ w pierwszą rocznicę śmierci..

18.00  Za + matkę Wandę KOZAK, ++ ojca Bernardyna KOZAKA, ++ z rodziny, znajomych, przyjaciół i sąsiadów.

SOBOTA   –   10.12

8.00    Za + siostrę Marię DEMSKĄ, ++ rodziców Różę i Ernesta DEMSKICH, ++ teściów Joannę i Józefa PIECHACZKÓW i wszystkich ++ z pokrewieństwa.

18.00  Za + ojca Józefa GLASDERA w rocznicę śmierci, + matkę Teresę i ++ pokrewieństwo z obu stron.

● III  NIEDZIELA  ADWENTU – RADOŚCI  (GAUDETE) – 11.12

8.oo   W intencji ++ górników.

9.30   Do Opatrzności Bożej i MB Różańcowej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże      Błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Św. dla Jasia z okazji 5 rocznicy urodzin.

11.0Za Parafian.

15.30  Nieszpory niedzielne.

16.00  Za + Józefa i Helenę BEDNARKÓW oraz ich ++ dzieci i + wnuka.